آموزش تضمینی کسب درآمد از اینترنت بدون خرید پکیج

آموزش کسب به صورت اینترنتی و بدون سرمایه

سلام دوستان ، در این مقاله می خواهم به صورت رایگان روشی ساده را برای شما توضیح بدهم که به صورت تضمینی از اینترنت درآمد کسب کنید.

 

مطمئن باشید برخلاف سایت های دیگر تا آخر این مقاله به شما نمی گوییم که بروید و یک پکیج و یا اشتراک را خریداری کنید.

 

 

چطور می گویم تضمینی ؟!

خیلی واضح است چون در این روش این ما هستیم که به شما پرداخت می کنیم و ما بیش از 8 سال سابقه داریم (از پنل زرین پال می توانید استعلام کنید! پایین همین صفحه بر روی آیکون زرین پال کلیک کنید)

 

خوب خیلی سریع می روم سراغ روش کار:

روش کسب درآمد از اینترنت به این صورت است که در سایت DGNovin.ir میلیون ها تومان محصولات دیجیتال وجود دارد که پرطرفدار است ، حالا شما در سایت به صورت رایگان ثبت می کنید و یک درخواست مبنی بر بازاریاب شدن ارسال می کنید ، حداکثر تا 48 ساعت پس از ثبت نام با شما تماس گرفته خواهد شود و یک کد تخفیف دائمی اختصاصی به همراه کتاب الکترونیک راهنمای رایگان کسب درآمد از اینترنت به شما تحویل می شود ، حال شما در سایت ، وبلاگ ، فروم ، گروه تلگرام ، اینستاگرام و یا هرجای دیگری که می خواهید محصولات ما را با کد خودتان تبلیغ می کنید ، مشتری ها در هنگام خرید حتما برای دریافت تخفیف کد شما را وارد می کنند و بعد از آن شما در آخر هر ماه پورسانت خرید خود را دریافت خواهید کرد.

چرا مشتری باید

مشتری محصول را توسط تبلیغ شما پسندیده است و حالا قصد خرید دارد ! با توجه به اینکه کد تخفیف دائمی شما قابلیت اعمال بر روی همه خرید ها اعم از شگفت انگیر، مشتری برای دریافت تخفیف در هنگام پرداخت کد شما را به عنوان کد تخفیف (نه کد معرف یا بازاریاب و …) حتما وارد خواهد کرد.

  • روش بازاریابی DGNovin.ir سبب افزایش درآمد بازایاب می شود زیرا بر خلاف سایت هایی که لینک بازاریابی می دهند ، کد تخفیف دائمی ارائه می کند.
  • ما می دانیم که کسب درآمد شما سبب کسب درآمد ما می شود ، لذا با تمام قدرت مشتری را تشویق به استفاده از کد تخفیف بازاریاب می کنیم.
  • سیستم بازاریابی DGNovin.ir یک سیستم برد - برد طراحی شده است و برای تشویق بازاریاب به فعالیت هیچگونه محدودیتی در کف و سقف پرداخت وجود ندارد. این سبب می شود که در ابتدای هر ماه DGNovin.ir کلیه درآمدبازاریاب ها را پرداخت نماید(در سیستم های دیگر شما تا سهم بازاریابی شما به یک میزان حداقلی نرسد ، هیچ درآمدی برای شما واریز نمی شود).

روش لینک بازاریابی، مبتنی بر کوکی مرورگر است ، پس در حالات زیر شما هیچ درآمدی نخواهید داشت :

– خرید با مرورگر دیگر

– پاک شدن کوکی

– گذشتن تاریخ انقضاء کوکی

– غیر فعال بودن کوکی در مرورگر

– خرید از دستگاه دیگر (موبایل ، تبلت ، لپ تاپ و …)

در روش DGNovin.ir شما از همه حالات فوق نیز درآمد کسب می کنید ، زیرا ما معتقدیم سود شما یعنی افزایش سود ما

میزان درآمد شما کاملا وابسته به تلاش شما است.

فرض کنید که شما یک کانال تلگرامی و یا صفحه اینستاگرام با 5000 عضو دارید ، اگر فقط 1 درصد کاربران در روز بیایند و محصولات ما را بخرند می شود روزانه 50 کاربر و در ماه 1500 کاربر ، حال اگر شما به ازای هر کاربر 3000 تومان پورسانت بگیرید ، در ماه  چهارمیلیون و پانصد هزار تومان درآمد خواهید داشت.

 

هر چقدر که شما کیفیت سایت ، کانال تلگرام ، صفحه اینستاگرام و … خود را با مطالب مفید و جدید افزایش دهید ، کاربران بیشتری جذب کنید و تبلیغات محصولات را در مکان های مناسب تری قرار دهید ، درآمد شما نیز افزایش خواهد یافت.

مهمترین تفاوت کسب درآمد دیجی نوین با دیگر سایت ها

اگر به برخی سایت های دیگر مراجعه کنید آن ها با زیرکی اعلام می کنند که در صد فروش شما مربوط به خرید اول مشتری است!

این یعنی اگر مشتری 100 بار دیگر از آن ها خرید کند شما هیچ درآمدی نخواهد داشت.

در دیجی نوین هر وقت مشتری با کد تخفیف شما خرید کند ، شما درآمد خواهید داشت ؛ این به معنی این است که درآمد شما در دیجی نوین چندین برابر سایت های دیگر است.

کسب درآمد دائمی از اینترنت

– در هنگام ثبت درخواست ، اطلاعات را به صورت کامل و صحیح وارد نمایید. شماره کارت اعلامی باید به نام خود شما باشد.

– پورسانت بر روی مبلغ نهایی فاکتور اعمال می‌گردد.

– مبلغ پورسانت یک ماه پس از خرید مشتری و در صورت عدم عودت محصول به حساب بازاریاب منتقل می‌شود.

– در طی هفته اول هر ماه مبلغ درآمد شما در ماه گذشته به شماره کارتی که در حساب اعلام نموده‌اید واریز می گردد. با توجه به اینکه ما محدودیتی برای واریز حداقل پورسانت نداریم ، مبلغ کارمزد کارت به کارت از مبلغ واریزی کسر می گردد (به غیر از کارت های بانک ملت).

– برای ما یک فروش شفاف و رضایت بخش مهم تر از درآمد بیشتر است ، لذا در تبلیغ محصولات فقط اطلاعات صحیح منتشر کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان