ادیتفا : آرایشگر متون فارسی (کاملا رایگان)

ادیتفا - آرایشگر رایگان متون فارسی

ادیتفا ابزاری رایگان است که به شما در زیباسازی متون فارسی کمک می‌کند.

ادیتفا ابزاری ایده‌آل برای نویسندگان و علی‌الخصوص وبنویسان است ، شما با یک کلیک می‌توانید نیم‌فاصله و علائم نگارشی خود را اصلاح کنید و متن خود را زیباتر و تاثیرگذار تر کنید.

به عنوان مثال جمله :

ما در دیجی‌نوین آرزو می کنیم که بتوانیم با کیفیت بالای محصولات ، پشتیبانی مناسب و قیمت مناسب ، رضایت مشتریان خود را فراهم کنیم .

با استفاده از ادیتفا به صورت زیر آرایش می‌شود:

ما در دیجی‌نوین آرزو می‌کنیم که بتوانیم با کیفیت بالای محصولات، پشتیبانی مناسب و قیمت مناسب، رضایت مشتریان خود را فراهم کنیم.

همانطور که مشاهده می‌کند ، نیم فاصله اصلاح شده است و فاصله‌های اضافی علائم نگارشی نیز حذف شده است.

یک امکان ویژه ادیتفا آسان‌سازی و افزایش سرعت تایپ کلمات و جملات تکراری است ، فرض کنید شما خبرنگار یک سایت و یا یک بلاگر هستید و در قسمت‌های مختلف  متن خبر یا پست سایت ، نام خودتان و یا سایت را می‌نویسید.

شما در ادیتفا می‌توانید جایگزینی‌های ویژه را تعریف کنید ، به عنوان مثال تعریف کنید که هر جا در متن @1 بود با کلمه دیجی‌نوین جایگزین شود. تعداد این جایگزینی‌های ویژه نامحدود است ، پس می‌توانید سرعت تایپ خود را افزایش دهید:

با استفاده از ادیتفا جمله

@1 تلاش می‌کند تا آسایش شما در نویسندگی بیشتر شود.

با جایگزینی ویژه به صورت زیر در می‌آید:

دیجی‌نوین تلاش می‌کند تا آسایش شما در نویسندگی بیشتر شود.

ادیتفا یک امکان کاربردی دیگر نیز دارد و آن نیز تعریف امضاء است که می توانید در انتهای متن امضاء دلخواه خود را قرار دهید.

همه امکانات در یک برنامه که کمتر از یک مگابایت حجم دارد!!!! و در ویندوز 7 به بعد قابل اجرا است. برای دانلود بر روی کلید زیر کلیک کنید…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان