180روز گارانتی بازگشت وجه بدون قید و شرط

ضمانت بازگشت وجه - دیجی نوین

چرا باید برای خرید به دیجی نوین کنم؟

اطمینان

اعتماد در طول زمان ساخته می شود ، هنگامی که شما می خواهید از یک فروشگاه اینترنتی خرید کنید باید بررسی کنید که فروشگاه چه میزان به شما اعتماد دارد.

الحمدالله امروز تیم توسعه سایت به بخش پنل مشتریان عزیز بخش عودت وجه را افزودند و از این به بعد به راحتی در صورت عدم رضایت از محصول می توانید درخواست برگشت وجه کنید.

 

هیچگونه شرطی برای بازگشت وجه به حساب شما وجود ندارد و در صورت عدم رضایت شما از محصول خریداری شده، با کمال احترام و بدون سوال  کل پول پرداختی به کارت شما واریز خواهد شد.

 

برای درخواست عودت وجه در قسمت حساب کاربری درخواست عودت وجه دهید ، در صورتی که کارت بانک ملت دارید برای عودت سریعتر شماره کارت بانک ملت خود را در درخواست وجه وارد نمایید ، در غیر این صورت شماره کارت بانک دیگر را وارد نمایید. واریز وجه حداکثر تا 72 ساعت پس از درخواست انجام و به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه :

– در صورتی که با کد تخفیف بازاریاب‌های محترم خرید کرده باشید و پس از 30 روز از خرید قصد عودت محصول و دریافت وجه خود را داشته باشید ، به دلیل اینکه حقوق بازاریاب‌ها پرداخت شده است ، کل مبلغ شما منهای پورسانت بازایاب واریز خواهد شد.

– در صورتی که با کد تخفیف بازاریاب‌های محترم خرید کرده باشید و قبل از 30 روز از خرید قصد عودت محصول و دریافت وجه خود را داشته باشید ، کل مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد.

– در صورتی که بدون کد تخفیف بازاریاب خرید کرده باشید تا 180 روز پس از خرید کل مبلغ به صورت کامل به حساب شما واریز خواهد شد.

خرید شما آغاز دیجی نوین است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان