ماکرو نیم فاصله دیجی نوین برای Word رایگان

ماکرو اصلاح نیم فاصله دیجی نوین رایگان

ماکرو چیست؟

ماکرو یک کد به زبان برنامه‌نویسی VBA (Visual Basic for Application) است که کارهای شما در نرم‌افزار مربوطه آسان و یا اتوماتیک می‌کند. با استفاده از ماکرو می‌توان به صورت هوشمند بسیاری از کارهای تکراری را در سریعترین زمان انجام داد.

ماکرو نیم فاصله دیجی نوین چیست؟!

قبلا در مقاله “آسان ترین روش تایپ نیم فاصله در ویندوز ، اندروید و آیفون” با مفهوم نیم فاصله و شیوه‌های استفاده و ایجاد آن آشنا شدید.

فرض کنید یک کتاب یا پایان نامه دانشگاهی 300 صفحه را بدون رعایت نیم فاصله تایپ کرده‌اید و اکنون می‌خواهید آن را اصلاح کنید ، اگر بخواهید به صورت دستی این کار را انجام دهید واقعا کار زمان‌بری است و زندگی را بر خود تلخ کرده‌اید ، اینجاست که ماکرو نیم فاصله دیجی نوین برای  Word به صورت رایگان شما را نجات خواهد داد و فقط با یک کلیک بیش از 90% اصلاحات لازم را برای شما انجام خواهد داد.

قابلیت‌های ماکرو نیم فاصله دیجی نوین

– اصلاح بیش از 90% مواردی که نیاز است نیم فاصله در آن رعایت شود.
– اصلاح نقطه
– اصلاح پرانتز
– اصلاح ویرگول
– اصلاح کوتیشن و تک کوت‌ها
– راهنمای تصویری مرحله به مرحله فعال‌سازی ماکرو در Word

آیا ماکرو اصلاح نیم فاصله کاملا رایگان است ؟

ماکرو اصلاح نیم فاصله دیجی نوین کاملا رایگان است و هیچ محدودیتی در استفاده از آن وجود ندارد و کلیه قابلیت‌ها فعال است و بر خلاف برخی از سایت‌ها که نسخه عادی و حرفه‌ای عرضه می‌کنند ، نسخه ارائه شده به صورت رایگان ، نسخه کامل و حرفه‌ای ماکرو نیم فاصله است.

اگر این ماکرو برای شما مفید بود و دوست داشتید از ادامه تولید ابزارهای رایگان حمایت کنید می‌توانید از طریق بخش زیر با پرداخت مبلغ دلخواه حمایت خود را انجام دهید.

تومان

هم اکنون دانلود کنید و لذت ببرید

فایل ماکرو را دانلود کنید و با استفاده از راهنمای سریع بسیار آسان آن را نصب و استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان