قوانین و قرارداد

قرارداد و قوانین استفاده از محصولات خریداری شده از DGNovin.ir به شرح ذیل می باشد و خرید شما به منزله پذیرش و الزام به عمل کلیه موارد ذیل است :

– محصولات ارائه شده دارای ضمانت بازگشت وجه می باشند ، مدت زمان و شرایط ضمانت در صفحه محصول نوشته شده است. به عنوان مثال برخی محصولات دارای ضمانت بی قید و شرط و برخی دیگر دارای ضمانت عملکرد صحیح هستند.

-شما در هیچ صورتی مجاز به فروش و یا عرضه حتی رایگان محصولات خریداری شده به دیگران نمی باشید.

-در صورتی که محصول خریداری شده نرم افزار ، کمپوننت و … (غیر از محصولات آموزشی) باشد، شما مجاز به  استفاده از آن در کلیه محصولات متعلق به شما  و یا پروژه هایی که شما در تیم آن مشغول به کار هستید  می باشید ، لذا خواهشمند است از کپی این محصول برای دیگران (چه به صورت رایگان و یا فروش) خودداری فرمایید.

-در صورتی که محصول خریداری شده محصول آموزشی است ، این نرم افزار فقط براي استفاده یک نفر مجاز است و کپی آن (چه به صورت رایگان و یا فروش) مورد رضایت تولید کننده نمی باشد  و شرعا حرام است و دیگران در صورت نیاز باید آن را مجدد خریداری کنند. (قبل از خرید دوم به بعد تیکت ارسال کنید تا کد تخفیف ویژه مشتری قانون مدار را دریافت نمایید.)

– محصولات خارجی در شرایطی که کپی رایت بین المللی در ایران تصویب نشده است در اختیار شما قرار گرفته است ، لذا در صورت تصویب کپی رایت بین المللی در ایران ، مسئولیت استفاده از این محصول بر عهده شما خواهد بود.

-در صورت رضایت از محصول با ارسال نظر خود در بخش  نظر کاربران محصول ، از ما حمایت کنید و در خریدهای   بعدی از تخفیف ویژه کاربران وفادار بهره مند شوید.

-محصولات این فروشگاه تا زمانی که اتفاق خاص و یا غیر قابل پیشبینی (مرگ ، زلزله ، سیل ، نابودی سرور و یا اجزاء آن و …) رخ نداده باشد ، پشتیبانی و در صورت امکان بروزرسانی خواهد شد و بروزرسانی ها به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. لذا خواهشمند است بلافاصله پس از خرید محصول خریداری شده را دانلود نمایید.

– پشتیبانی از طریق تیکت انجام می شود. تیکت ها حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد پاسخ داده خواهد شد. (معمولا ساعت ۱۸ به بعد)

– پشتیبانی مربوط به اشکال در لینک دانلود ، وجود اشکال در محصول و یا بروزرسانی محصول در صورت امکان می باشد که به صورت رایگان ارائه خواهد شد.درخواست هایی مانند طراحی و کدنویسی ، رفع مشکل و … با هزینه پشتیبانی ارائه خواهد شد. باگ های محصولات خارجی تا زمانی که آپدیتی از سوی تولید کننده ارائه نشود و محدودیت های آن برداشته نشود ، قابل پشتیبانی نخواهد بود.

– لطفا قبل از خرید بخش سوال و جواب متداول را مطالعه فرمایید و در صورت وجود هرگونه ابهام سوالات خود را بپرسید.

 

توسط
تومان