پرسش و پاسخ

من چگونه می توانم از سایت شما کسب درآمد کنم ؟

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه "پروفایل من" به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش "اطلاعات کاربر" امکان "ویرایش اطلاعات" وجود دارد.

آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه "سفارشات من" کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

آیا برای خرید، حتما باید در سایت عضو باشم؟

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

از طریق کد پیگیری سفارش که بعد از خرید در اختیار شما قرار میگیرد.

از وضعیت سفارشی که ثبت کرده‏‌ام، چگونه می‌‏توانم مطلع شوم؟

خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.

می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟

قرارداد قوانین خرید از VIPSoftware.ir قوانین استفاده از محصولات خریداری شده از VIPSoftware.ir به شرح ذیل می باشد و خرید شما به منزله پذیرش و الزام به عمل کلیه قوانین است : – محصولات ارائه شده دارای ضمانت کارکرد صحیح می باشد و در صورت اثبات مشکل کل مبلغ پرداختی استرداد خواهد شد. فرصت ارائه مستندات (فیلم ، عکس و …) جهت اثبات وجود مشکل در محصول ۷ روز پس از خرید می باشد. بعد از دریافت مستندات ، در فرصت ۷۲ ساعت محصول تست و در صورت وجود مشکل غیرقابل برطرف شدن، کل هزینه پرداختی شما مسترد خواهد شد. -شما در هیچ صورتی مجاز به فروش و یا عرضه حتی رایگان محصولات خریداری شده به دیگران نمی باشید. -در صورتی که محصول خریداری شده نرم افزار ، کمپوننت و … (غیر از محصولات آموزشی) باشد، شما مجاز به استفاده از آن در کلیه محصولات متعلق به شما و یا پروژه هایی که شما در تیم آن مشغول به کار هستید می باشید ، لذا خواهشمند است از کپی این محصول برای دیگران (چه به صورت رایگان و یا فروش) خودداری فرمایید. -در صورتی که محصول خریداری شده محصول آموزشی است ، این نرم افزار فقط براي استفاده یک نفر مجاز است و کپی آن (چه به صورت رایگان و یا فروش) مورد رضایت تولید کننده نمی باشد و شرعا حرام است و دیگران در صورت نیاز باید آن را مجدد خریداری کنند. (قبل از خرید دوم به بعد تیکت ارسال کنید تا کد تخفیف ویژه مشتری قانون مدار را دریافت نمایید.) – محصولات خارجی در شرایطی که کپی رایت بین المللی در ایران تصویب نشده است در اختیار شما قرار گرفته است ، لذا در صورت تصویب کپی رایت بین المللی در ایران ، مسئولیت استفاده از این محصول بر عهده شما خواهد بود. -در صورت رضایت از محصول با ارسال نظر خود در بخش نظر کاربران محصول ، از ما حمایت کنید و در خریدهای بعدی از تخفیف ویژه کاربران وفادار بهره مند شوید. -محصولات این فروشگاه تا زمانی که اتفاق خاص و یا غیر قابل پیشبینی (مرگ ، زلزله ، سیل ، نابودی سرور و یا اجزاء آن و …) رخ نداده باشد ، پشتیبانی و در صورت امکان بروزرسانی خواهد شد و بروزرسانی ها به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. لذا خواهشمند است بلافاصله پس از خرید محصول خریداری شده را دانلود نمایید. – پشتیبانی از طریق تیکت انجام می شود. تیکت ها حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد پاسخ داده خواهد شد. (معمولا ساعت ۱۸ به بعد) – پشتیبانی مربوط به اشکال در لینک دانلود ، وجود اشکال در محصول و یا بروزرسانی محصول در صورت امکان می باشد که به صورت رایگان ارائه خواهد شد.درخواست هایی مانند طراحی و کدنویسی ، رفع مشکل و … با هزینه پشتیبانی ارائه خواهد شد. – لطفا قبل از خرید بخش سوال و جواب متداول را مطالعه فرمایید و در صورت وجود هرگونه ابهام سوالات خود را بپرسید. - پشتیبانی شامل آموزش محصولات نمی باشد و فقط شامل عملکرد صحیح نرم افزار فروخته شده و نصب و راه اندازی آن است. - خرید از سایت به منزله پذیرش کلیه قوانین فوق می باشد.

قوانین و قرارداد خرید محصول

پس از خرید یک محصول ، در صورت رضایت از محصول نظر خود را با ذکر نقاط مثبت محصول ثبت نمایید. سپس یک تیکت بزنید تا کد تخفیف خدمت شما ارسال شود. این تخفیف جهت تشویق خریداران محترم به درج نظرات خود جهت افزایش آگاهی مشتریان دیگر می باشد.

چگونه تخفیف ویژه مشتریان وفادار را دریافت کنم؟

شما کافی است مقاله آموزش کسب درآمد تضمینی از اینترنت را مطالعه کنید و سپس به عنوان یک بازاریاب در سایت مشغول به کار شوید. شیوه ما متفاوت از سایت های دیگر است و شما به صورت تضمینی می توانید کسب درآمد کنید. در دیجی نوین یک معامله برد برد قانونی در نظر گرفته شده است لذا به هیچ عنوان از روش های کلاه برداری مثل زیرمجموعه گیری استفاده نمی گردد.
توسط
تومان
واحد ارز را انتخاب کنید
IRT تومان
0