پرسش و پاسخ

من چگونه می توانم از سایت شما کسب درآمد کنم ؟

شما کافی است مقاله آموزش کسب درآمد تضمینی از اینترنت را مطالعه کنید و سپس به عنوان یک بازاریاب در سایت مشغول به کار شوید. شیوه ما متفاوت از سایت های دیگر است و شما به صورت تضمینی می توانید کسب درآمد کنید. در دیجی نوین یک معامله برد برد قانونی در نظر گرفته شده است لذا به هیچ عنوان از روش های کلاه برداری مثل زیرمجموعه گیری استفاده نمی گردد.

آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه "سفارشات من" کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

آیا برای خرید، حتما باید در سایت عضو باشم؟

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

آیا در تمام ساعات شبانه روز می‌توانم سفارش خود را ثبت کنم؟

از طریق کد پیگیری سفارش که بعد از خرید در اختیار شما قرار میگیرد.

از وضعیت سفارشی که ثبت کرده‏‌ام، چگونه می‌‏توانم مطلع شوم؟

خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.

می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟

دیجی نوین یک فروشگاه آنلاین است و محصولات آن نیز به صورت آنلاین در دسترس است ، اگر با خرید اینترنتی آشنایی ندارید ، با شماره های اعلام شده تماس بگیرید تا به شما کمک کنیم. برای هر مشکلی راه حلی هست.

قوانین و قرارداد خرید محصول

پس از خرید یک محصول ، در صورت رضایت از محصول نظر خود را با ذکر نقاط مثبت محصول ثبت نمایید. سپس یک تیکت بزنید تا کد تخفیف خدمت شما ارسال شود. این تخفیف جهت تشویق خریداران محترم به درج نظرات خود جهت افزایش آگاهی مشتریان دیگر می باشد.

چگونه تخفیف ویژه مشتریان وفادار را دریافت کنم؟

پس از خرید یک محصول و استفاده از آن، در صورت رضایت از محصول نظر واقعی خود را با ذکر نکات مهمی که می‌تواند برای دیگران در خرید محصول مفید باشد ، در قسمت "نظرات شما" در پایین صفحه محصول ثبت نمایید. سپس یک تیکت بزنید تا کد تخفیف خدمت شما ارسال شود. این تخفیف جهت تشویق خریداران محترم به درج نظرات خود جهت افزایش آگاهی مشتریان دیگر می باشد.
توسط
تومان